facebook
Online Rusça kursu, başlangıç seviyesinde Rusça öğrenmek veya temel seviyedeki Rusçalarını geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Özel Rusça dersleri tecrübeli eğitmenler tarafından Edumi online ders platformu üzerinden veriliyor. Öğrencilerin kayıt oldukları sınıflarda temel seviyede kendilerini ifade etmelerini hedefleyen içerikle hazırlanmış olan Rusça dil kursu, verimli bir ders deneyimi sağlıyor. Ana dili Rusça olan tüm eğitmenlerimiz, öğrencileri online Rusça kursu ile Rus dili, kültürü ve edebiyatı ile de tanıştırıyorlar.

Edumi ile tüm öğrenciler uzak mesafelerdeki dil kurslarına gitmeden evlerinden aldıkları online özel dersi ile Rusça öğrenebiliyorlar. Gerek iş gerekse turistik amaçla da kullanabilecekleri Rusça derslerini Edumi’de makul fiyatlara alabiliyorlar. Dersler kayıt altına alınarak öğrencilerle paylaşıldığı için kaçırılan dersler telafi edilebiliyor.

Eğitmenlerimiz temel Rusça konularını online platform üzerinden anlatırken öğrencilerle etkileşim halinde kalıyor. Edumi üzerinden online Rusça kursu ile Rusça öğrenmek bir tık uzağınızda.

Sizi de Edumi’ye Rusça öğrenmeye bekleriz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen