facebook
Online İspanyolca kursu, temel seviyede İspanyolca öğrenmek veya İspanyolcasını geliştirmek isteyenler için tasarlanmış ve tecrübeli eğitmenler tarafından sunulmuştur. Online sınıflarda verilen İspanyolca dersleri canlı ve interaktif olarak Edumi online ders platformundan veriliyor. Online sınıflarda öğrencinin temel seviyede kendini ifade etmesini hedefleyen içerik ile hazırlanmış olan online İspanyolca dersleri öğrenciye interaktif ders deneyimi sağlıyor. Eğitmenlerimiz İspanyolca dil kursu ile öğrencilerin İspanyol kültür ve edebiyatı ile tanışmasına yardımcı oluyorlar.

Online İspanyolca kursu, öğrencilerin fiziksel ortamlarda verilen dil kurslarına gitmeden evlerinden veya ofislerinden İspanyolca öğrenebilmelerini sağlıyor. Kendilerini yabancı dilde ifade etmeleri konusunda güvenmeleri için destekliyor. Tüm dersler kayda alınarak öğrencilerle paylaşıldığı için canlı olarak izlenmeyen dersler de daha sonrasında izlenebiliyor.

Eğitmenlerimiz temel İspanyolca konularını online platform üzerinden anlatırken öğrenciler istediği soruyu sorabiliyorlar. Öğrenci kaçırdığı dersin kaydını alabiliyor ve daha sonra izleyebiliyor. Edumi’nin online İspanyolca dersleri ile İspanyolca öğrenmek oldukça kolay.

İspanyolca dil kursu için sizi de Edumi’ye bekleriz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen