facebook
Online İngilizce kursu, A1, A2, B1 B2 seviyelerinde İngilizce öğretmek için hazırlanmış ve deneyimli öğretmenler tarafından anlatılan kurstur. Online sınıflarda verilen birebir İngilizce dersi, internetten İngilizce öğrenme konusunda istekli öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Özellikle temel konuların ele alındığı online dersler, öğrencinin temel seviyede kendini ifade etmesini hedefleyen içeriğe sahip. İngilizce özel ders programı, tıpkı birebir İngilizce dersi almış gibi öğrencinin eğitmeniyle interaktif iletişimini sağlıyor. Eğitmenlerimiz online İngilizce kursu ile adaylara kendilerine güvenecekleri seviyede İngilizce öğretiyor ve bunu online sınavlarla değerlendiriyorlar.

Edumi ile İngilizce adayları, dershanelere ve etüt merkezlerine gitmelerine gerek olmadan evlerinden İngilizce öğrenebiliyorlar. Kendilerine İngilizce konuşma konusunda güvenleri de artıyor. Üstelik tüm online İngilizce dersleri kayda alınarak öğrencilerle paylaşıldığı için ders kaçırma derdi de yok. Özellikle bir işte çalışan ve İngilizcesini geliştirmek isteyenler için ideal çözüm.

Eğitmenlerimiz temel İngilizce konularını gerektiği şekilde anlatırken, online İngilizce sınıfı öğrencileri istediği soruyu hocasına sorabiliyorlar. Öğrenciler kaçırdığı dersin kaydını alabiliyor ve daha sonra izleyebiliyorlar. Edumi’deki online İngilizce kursu ile İngilizce öğrenmek artık çok daha kolay.

İngilizce öğrenmek için sizi de Edumi’de yer alan internetten İngilizce öğrenme sınıfına bekliyoruz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen