facebook
Online Fransızca kursu, temel seviyede Fransızca öğrenmek için veya Fransızcasını geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Deneyimli eğitmenler tarafından sunulan Fransızca dil kursu, Edumi online ders platformu üzerinden interaktif olarak veriliyor. Benzer seviyede öğrencilerin kayıt oldukları sınıflarda öğrencinin temel seviyede kendini ifade etmesini hedefleyen bir program uygulanıyor. Online Fransızca dersleri, öğrenciye oldukça verimli bir ders deneyimi sağlıyor. Eğitmenlerimiz online Fransızca kursu ile katılımcıları Fransız dili, kültürü ve edebiyatı ile de tanıştırıyorlar.

Edumi ile öğrenciler uzak mesafelerdeki dil kurslarına gitmeden evlerinin rahatlığı ile online Fransızca dersleri alarak Fransızca öğrenebiliyorlar. İşleri veya turistik geziler için de kullanabilecekleri dersleri Edumi’de makul fiyatlara alabiliyorlar. Tüm dersler kayıt altına alınarak öğrencilerle paylaşıldığı için canlı olarak kaçırılan dersler daha sonrasında da izlenebiliyor.

Eğitmenlerimiz temel Fransızca konularını online platform üzerinden anlatırken öğrencilerle etkileşim halinde oluyor. Edumi üzerinden online Fransızca kursu ile Fransızca öğrenmek artık kolay.

Sizi de Fransızca dil becerilerinizi geliştirmek için Edumi’ye bekleriz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen