facebook
Online Almanca kursu, özellikle A1 seviyesinde aile birleşimleri dil sınavında başarılı olmak isteyenler için hazırlanmıştır. Almanca dil kursu, deneyimli öğretmenler tarafından Edumi online ders platformu üzerinden veriliyor. Özellikle temel konuların ele alındığı online sınıflarda, öğrenciler kendilerini temel seviyede ifade edebiliyorlar. Almanca online ders programında öğrenciler eğitmeniyle canlı video ekranından ve beyaz tahta ile iletişim sağlıyorlar. Eğitmenlerimiz online Almanca kursu ile adaylara kendilerine güvenecekleri seviyede Almanca öğretiyor ve bunu online sınavlar ile destekliyorlar.

Edumi’deki Almanca dil kursu ile Almanca öğrenmek isteyenler, dershanelere ve kurs merkezlerine gitmeye gerek duymuyor. İnternetten Almanca dersleri, kendini Almanca dilinde ifade etmek isteyenlerin özgüvenlerini artırıyor. Tüm Almanca dil dersleri kayda alınarak öğrencilerle paylaşıldığı için de hiçbir ders kaçırılmıyor.

Eğitmenlerimiz temel Almanca konularını online platform üzerinden anlatırken, öğrenciler yanıtlarını merak ettikleri soruları sorabiliyorlar. Öğrenciler kaçırdığı dersin kaydını alabiliyor ve daha sonra izleyebiliyorlar. Edumi’nin online Almanca kursu ile dil öğrenmek artık çok kolay.

Almanca öğrenmek için sizi de Edumi’deki online sınıflara bekliyoruz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen