facebook
Online KPSS kursu, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlanan adayları sınava daha iyi hazırlanmak için hazırlanmıştır. Kursta yer alan dersler, KPSS konusunda tecrübeli öğretmenler ve Edumi online ders platformu üzerinden verilmektedir. Özellikle kritik alanlarda KPSS hazırlık soru çözümleri ve konu tekrarı içeren KPSS özel ders programı bu önemli sınava hazırlık konularının eğitmenler ile tekrarını sağlıyor. Eğitmenlerimiz bu online etütlerde adayları sınava hazırlık konularında son derece detaylı ve soru çözümleriyle hazırlıyorlar.

Edumi ile KPSS adayları dershanelere ve etüt merkezlerine gitmelerine gerek olmadan evlerindeki rahat ortamlarında sınava hazırlanabileceklerdir. KPSS hazırlık için online platform üzerinden gerekli konuların takibi çok rahat. Üstelik tüm online KPSS dersleri kayıta alınarak sınav adayları ile paylaşılır.

Eğitmenlerimiz KPSS’nin gerektirdiği bütün konuları; genel kültür - tarih, coğrafya, vatandaşlık ve genel yetenek - matematik, geometri ve Türkçe konularından soru gelebilecek her noktayı canlı bir şekilde anlatır, online KPSS hazırlık adayları istediği soruyu hocasına sorabilmektedir. Öğrenci kaçırdığı dersin kaydını alabilir ve daha sonra izleyebilir. KPSS hazırlık dersleri ile adaylar daha önce sınavlarda çıkmış örnekler çözerler. Edumi’nin online KPSS sınıfları ile adaylarını sınav puanlarında gözle görülür artış olmuştur.

KPSS için sizi de Edumi’deki KPSS hazırlık sınıfına bekliyoruz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.