facebook
9. sınıf etüt dersleri, ortaokuldan liseye geçmiş öğrencilerin 9. sınıf dersleri için özel olarak düzenlenmiştir. Lise müfredatı ilk başta yüklü gelebilmektedir. Güncel okul müfredatı ile senkronize verilen bu dersler, tecrübeli eğitmenler ve Edumi online ders platformu ile öğrencilerinin başarılarını artırıyor. Genellikle dersten sonra alınan 9. sınıf dersleri, etüde senkronize ders konularının eğitmenler ile birlikte kapsamlı tekrarını sağlıyor, sınavlara hazırlıyor. Çocuğunuz ders ödevlerini, anlamadığı konuların takibini daha iyi yapıyor ve derslere daha iyi hazırlanıyor.

Çocuğunuz artık dershane ve etüt merkezi yollarında vakit kaybetmeyecek, gece karanlığında evine geri dönmeyecek. Sınıf dersine destek verecek online derslerden sonra kendine güveni artacak. 9. sınıf özel dersler arasından kendi evinizin rahatlığıyla ders almak Edumi ile oldukça kolay.

Eğitmenlerimiz matematik, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, tarih ve coğrafya gibi derslere yönelik bütün etütleri öğrenciye canlı olarak aktarır. 9. sınıf özel ders anlatımlarını, öğrencilerin seviyesine göre hazırlarlar. Etüt dersleri ile öğrenciler, canlı olarak eğitmenleriyle örnekler ve ödevler çözerler. Öğretmenleri, online ders ile öğrencilerin başarılarının artmasında büyük rol oynarlar.

Çocuğunuzun ders başarısı için 9. sınıf etüt dersleri arasından dilediğiniz dersi seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen