facebook
8. sınıf etüt dersleri, ortaokul öğrencilerin 8. sınıf dersleri için özel olarak düzenlenmiştir. Okul müfredatı ile senkronize yürütülecek bu dersler, deneyimli eğitmenler ve Edumi online ders platformunun kolaylıklarıyla öğrencilerinin başarılarını artırıyor. Okul sonrasında alınan 8. sınıf dersleri, etüdün olduğu haftadaki ders konularının eğitmenler ile birlikte daha kapsamlı tekrarını sağlıyor. Çocuğunuz derslere ait ödev takibini daha iyi yapıyor ve derslere daha iyi hazırlanıyor.

Artık çocuğunuz dershane ya da etüt merkezi yollarında vakit kaybetmeyecek. Sınıf dersine destek verecek online derslerden dolayı güven kazanacak. 8. sınıf özel ders listesindeki dersleri kendi evinizin rahatlığıyla almak Edumi ile çok kolay.

Eğitmenlerimiz İngilizce, Türkçe, matematik, fen ve sosyal gibi derslere yönelik bütün etütleri öğrenciyle canlı olarak paylaşımla aktarmaktadır. 8. sınıf özel ders anlatımları, öğrencilerin seviyesine göre hazırlanmaktadır. Etüt dersleri ile öğrenciler, canlı olarak eğitmenleriyle örnekler ve ödevler çözerler. Öğretmenleri, online ders ile öğrencilerin her türlü ders ve sınav başarılarını artırırlar.

Derste başarı ve sınav hazırlığı için 8. sınıf dersleri arasından çocuğunuzun ihtiyacı olan dersi seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen

canlı ders

Mesafe Tanımayan Canlı Eğitim

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ülkemizin en iyi eğitmenleriyle canlı ders yapma imkanına sahipsiniz.

online ders

Zaman ve Para Tasarrufu

Yolda eğitmenine ulaşmak için zaman harcamadan, enerjini tüketmeden istediğin yerden canlı online özel ders al.

özel ders

Canlı Dersin Kayıt Altında

Tanışma seansını platformumuz üzerinden gerçekleştiririz, ne kadar verimli çalıştığını görürsünüz.