facebook
7. sınıf etüt dersleri, ortaokul öğrencilerinin 7. sınıf dersleri için özel olarak düzenlenmiştir. Okul müfredatı ile bir arada yürütülecek bu dersler, tecrübeli eğitmenler ve Edumi online ders platformunun getirdiği kolaylıklarla öğrencilerinin başarılarını artırıyor. Edumi bünyesindeki etüt dersleri hem okul öncesi hem de okula sonra alınabiliyor. Okul sonrasında alınan 7. sınıf dersleri, etüdün olduğu hafta derste üzerinden geçilen konuların eğitmenler ile birlikte daha kapsamlı tekrarını sağlıyor. Çocuğunuz derslere ait ödevlerini daha kolay tamamlıyor, diğer derslere daha iyi hazırlanıyor.

Artık çocuğunuz bir etüt merkezi ya da dershaneye gitmek için yolda, yağmurda, karanlıkta zaman kaybetmeyecek. Sınıf dersi alıyormuş gibi düzenlenen online derslerden dolayı kendine güveni de artacak. 7. sınıf özel ders listesinden hangi dersi seçerseniz seçin, evden online ders almak Edumi ile çok kolay.

Eğitmenlerimiz matematik, fen, sosyal, İngilizce ve Türkçe gibi okulda okutulan derslere yönelik bütün etütleri öğrenciyle canlı olarak paylaşımla aktarmaktadır. 7. sınıf özel ders anlatımları, öğrencilerin seviyesine göre hazırlanmakta ve aktarılmaktadır. Etüt dersleri ile öğrenciler, canlı ekran üzerinden örnekler ve ödevler çözerler. Eğitmenlerimiz, online ders ile öğrencilerin ders ve sınavlardaki başarılarını artırırlar.

Sürekli olacak şekilde ders başarısı ve sınav hazırlığı için 7. sınıf etüt dersleri arasından çocuğunuzun ihtiyacı olan dersi seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen