facebook
6. sınıf etüt dersleri, ortaokul öğrencilerinin zorlandıkları 6. sınıf dersleri için özel olarak düzenlenmiştir. Okul müfredatınla birlikte yürütülecek bu sınıflar, deneyimli öğretmenler ve online ders platformunun getirdiği pratikliklerle öğrencileri daha başarılı olmaları için destekliyor. Edumi bünyesindeki etüt dersleri hem okul öncesi hem de okula sonra alınabiliyor. Okul sonrasında alınan 6. sınıf dersleri, derste işlenen konuların öğretmenler ile birlikte tekrarını sağlıyor. Çocuğunuz ödevlerini yaparken zorlanmıyor, bir sonraki derse daha iyi hazırlanıyor.

Artık çocuğunuz bir etüt merkezi ya da dershaneye gitmek için saatlerce yolculuk yapmayacak. Motivasyonu da rahat ders ortamında sanki sınıf dersi alıyormuş gibi ders alacağından dolayı artacak. 6. sınıf özel ders listesinden hangi dersi seçerseniz seçin, evden online ders almak artık çok kolay. Edumi, tam anlamıyla bir online etüt merkezi.

Eğitmenlerimiz matematik, fen, sosyal, İngilizce ve Türkçe gibi okulda okutulan derslere yönelik anlatımlarını öğrenciye senkronize olarak gerçekleştiriyor. 6. sınıf özel ders anlatımları, öğrencilerin seviyesine göre hazırlanıyor. Etüt dersleri sayesinde öğrenciler, canlı ekran üzerinden örnekler ve ödevler çözerken öğrendiği konuların da üzerinde çalışıyorlar. Eğitmenlerimiz, online ders ile öğrencilerin kendilerine güvenlerini artırıyor.

Daimi ders başarısı ve sınavlara daha iyi hazırlık için 6. sınıf etüt dersleri içinden çocuğunuzun ihtiyacı olan dersi seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen