facebook
5. sınıf etüt dersleri, ilkokuldan ortaokula geçiş döneminde öğrencilerin zorlandıkları 5. sınıf dersleri için tasarlandı. Okul müfredatına paralel olarak yürütülen bu dersler, alanında deneyimli eğitmenler ve online ders platformunun getirdiği kolaylık sayesinde öğrencileri daha başarılı olmaları için destekliyor. Edumi’de yer alan etüt dersleri hem okuldan önce hem de okula gittikten sonra alınabiliyor. Okul sonrasında alınan 5. sınıf dersleri, verilen ödevlerin öğretmenler eşliğinde yapılmasını sağlıyor. Çocuğunuz ödevlerini yaparken zorlanmıyor, bir sonraki derse daha hazırlıklı gidiyor.

Çocuğunuzu derslerindeki başarısı konusunda motive etmek için saatlerce süren etüt merkezi yolculuklarına artık gerek yok. 5. sınıf özel ders listesinden hangi dersi seçerseniz seçin, evdeki sıcacık ortamda online ders almanın ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Edumi, bu anlamda gerçek bir online etüt merkezi!

Öğrencinin beklentisine göre eğitmenlerimiz matematik, fen, sosyal, İngilizce ve Türkçe gibi her derse yönelik anlatımlarını öğrenciyle birebir gerçekleştiriyor. 5. sınıf özel ders anlatımlarının tamamı, öğrencilerin seviyesine uygun şekilde hazırlanıyor. Etüt dersleri sayesinde öğrenciler, canlı ekran üzerinden örnek sorular çözerken öğrendiği konuları da pekiştirebiliyor. Eğitmenlerimiz, online ders sonrasında öğrencileri daha başarılı olmaları için teşvik ediyor.

Kalıcı öğrenme ve ders başarısı için 5. sınıf etüt dersleri arasından çocuğunuzun ihtiyacı olan dersi hemen seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen