facebook
11. sınıf etüt dersleri, artık üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin 11. sınıf derslerine ve daha çok sınava hazırlanmak için özel olarak hazırlanmıştır. Lisedeki dersler ile eşzamanlı olan bu dersler, tecrübeli öğretmenler ve Edumi online ders platformu üzerinden öğrencilerinin başarılarını sağlar. Özellikle ders sonrası alınan 11. sınıf dersleri, sınava hazırlık konularının eğitmenler ile tekrarını sağlıyor. Eğitmenlerimiz bu etütlerde çocuğunuzun sadece ders konuları değil, sınava hazırlık konularını da işliyorlar.

Edumi ile çocuğunuz dershanelere, merdiven altı etüt merkezlerine gitmek için artık yorulmayacak. Sınava hazırlık için destek olan online etüt dersleri ile artan başarısı ile kendine güveni artacak. 11. sınıf özel derslerini istediği yerden online platform üzerinden online ders olarak takip etmek ile çok rahat. Üstelik tüm dersler kayıta alınarak öğrenci ile paylaşılır.

Eğitmenlerimiz matematik, tarih, edebiyat, fizik, kimya, biyoloji ve coğrafya gibi derslere yönelik konuları canlı bir şekilde anlatır, öğrenci istediği soruyu hocasına sorabilir. Eğitmenlerimiz 11. sınıf özel ders anlatımlarını, öğrencilerin seviyesine göre hazırlarlar. Öğrenci kaçırdığı dersin kaydını alabilir. Etüt dersleri ile öğrenciler eğitmenleriyle örnekler ve ödevler çözerler. Edumi’nin etüt sınıfları, online ders ile özellikle sınava hazırlanan öğrencilerin başarılarında pay sahibi olurlar.

Çocuğunuzun sınav başarısı için 11. sınıf etüt derslerinden ister birini, ister hepsini paket olarak seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen