facebook
10. sınıf etüt dersleri, lise öğrencilerinin 10. sınıf dersleri için takviye amaçlı hazırlanmıştır. Lise müfredatı ile eşzamanlı yapılan bu dersler, tecrübeli eğitmenler ve Edumi online ders platformu ile öğrencilerinin başarılarına katkıda bulunuyor. Hem ders öncesi hem de ders sonrası alınan 10. sınıf dersleri, etüde eşzamanlı ders konularının eğitmenler ile tekrarını sağlıyor. Çocuğunuz konularla ilgili ödevlerini, anlamadığı konuların takibini yapıyor ve derslere daha iyi hazırlanıyor.

Çocuğunuz dershanelere, etüt merkezlerine gitmek için yorulmayacak, gece karanlığında evine geri dönmeyecek artık. Sınıf dersine destek olan online derslerle artan başarısı ile kendine güveni artacak. 10. sınıf özel derslerini evinden edumi üzerinden online ders ile çok rahat.

Öğretmenlerimiz matematik, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, tarih, ve coğrafya gibi derslere yönelik bütün etütleri öğrenciyle canlı olarak işler. 10. sınıf özel ders anlatımlarını, öğrencilerin seviyesine göre hazırlarlar. Tüm dersler kayıt edilir ve öğrenci kaçırdığı dersin kaydını alabilir. Etüt dersleri ile öğrenciler, canlı olarak eğitmenleriyle örnekler ve ödevler çözerler. Edumi’nin etüt sınıfları, online ders ile öğrencilerin başarılarına katkıda bulunurlar.

Çocuğunuzun ders başarısı için 10. sınıf etüt derslerinden ihtiyacı olan dersi seçebilirsiniz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen