facebook
Online ALES kursu, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı’na hazırlanan üniversiteli ve mezun öğrencilerin sınava daha iyi hazırlanmaları için özel olarak tasarlandı. Tüm dersler, ALES alanında tecrübeli öğretmenler ve Edumi online ders platformu üzerinden veriliyor. Özellikle ALES hazırlık sürecinde soru çözümleri ve konu tekrarı içeren ALES özel ders programı bu önemli sınava hazırlık konularının eğitmenler ile tekrarını sağlıyor. Eğitmenlerimiz bu etütlerde adayları sınava hazırlık konularını son derece detaylı ve soru çözümleriyle hazırlıyorlar.

Edumi ile ALES hazırlık adayları dershanelere, merdiven altı etüt merkezlerine gitmek için artık yorulmayacak. Sınava hazırlık için destek olan Edumi, ALES özel dersler ile adayların kendilerine olan güvenini artırıyor. Online ALES kursu, kaliteli platform üzerinden kolaylıkla takip ediliyor. Üstelik tüm ALES dersleri kayıta alınarak sınav adayları ile paylaşılıyor.

Eğitmenlerimiz ALES’in gerektirdiği hem sayısal hem de sözel konularda soru gelebilecek konuları canlı bir şekilde anlatır, ALES adayları istediği soruyu hocasına sorabilir. Öğrenci kaçırdığı dersin kaydını alabilir ve daha sonra izleyebilir. ALES hazırlık dersleri ile adaylar daha önce sınavlarda çıkmış örnekleri çözerler. Edumi’nin online ALES sınıfları ile bugüne kadar adayların sınav puanlarında gözle görülür artış olmuştur.

ALES için sizi de Edumi’deki ALES hazırlık sınıfına bekliyoruz.

Online Etüt Dersine Başvur

Bilgileriniz alınmıştır, teşekkür ederiz. Ekibimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
Form gönderiminde bir hata oluştu.

Eğitmen