facebook
Ahmet Ç.
Ders Saat Ücreti: 100₺ / Saat

Türkçe Özel Ders - Tüm Öğrencilere ve Sınavlara Hazırlananlara

TÜRKÇE ÖZEL DERS HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Online Türkçe dersleri, öğrenciler ve sınavlara hazırlık sürecinde olanlar için en etkili eğitim yoludur. Kalabalık sınıflarda kaybolmadan konular en pratik ve kolay yolla öğrenilir. Farklı yöntemler ve yollar bulunarak bilgiler mutlaka öğrenilir.

NASIL FARK YARATIYORUM?

İlk dersim tanışma dersidir. Mini bir sınav yaparak öğrencinin düzeyini ve hazır bulunuşluluğunu anlarım. Ardından öğrencinin düzeyine uygun bir ders anlatımıyla konularımı işlerim. Öğrenci derslerimde aktiftir. Mutlaka sorular sorar, ders katılmasını sağlarım.

KİMLER KATILABİLİR?

5. sınıftan 12. sınıfa kadar YKS, LGS, KPSS, ALES, DGS sınavlara hazırlık sürecinde olanlar için hazırlanan Türkçe özel ders, okul derslerinde başarılı olmak isteyen tüm öğrenciler için de uygundur.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

En başta teknolojik imkanlar. Ardından istek ve motivasyon. Derslere ön hazırlıklı olarak gelinmesi. Önceki derslerin tekrarı.

ONLINE TÜRKÇE DERSLERİ KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

  • Derslerimizde öğrenci çok sıkı takip edilir, konu ile ilgili eksiklikleri mutlaka giderilir.
  • Konular işlendikten sonra konuyla ilgili soruların çözülmesi, ödevlerin yapılması çok önemlidir. Bu anlamda her dersten sonra ödev verilir ve bu ödevler mutlaka takip edilir. Bu konularda çözülemeyen sorular incelenir. Bu şekilde tam öğrenme sağlanır. Tekrar edilmeyen konular unutulacağı için mutlaka konu tekrarı da yapılır.
  • Yıllardır gelen ders birikimlerimden dolayı her öğrencinin düzeyine göre hazırlanmış dokümanlara sahibim. Ancak gerekirse öğrencinin seviyesine uygun dokümanlar da hazırlanır.
  • Her Türkçe özel ders öncesinde mutlaka önceki derslerin tekrarı ve çözülemeyen soruların çözülmesi.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR?

  • Türkçe ve edebiyattaki tüm soru tipleri ve çıkmış sorular çözülecek. Böylece görmediğiniz hiçbir soru tipi kalmayacak.
  • Dil bilgisi kabusunuz olmaktan çıkacak. Çünkü kolay bir biçimde öğreneceksiniz. Edebiyatı öğrenmekten zevk alacaksınız.
  • Online Türkçe dersleri sayesinde okul derslerinde başarınız artacağı için not ortalamanızla birlikte kendinize güveniniz de artacak.

KULLANILAN MATERYALLER

Özel olarak hazırlanmış, konu anlatım föyleri. Her seviyedeki öğrenciye göre öğretici testler.

ONLINE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Türkçe özel ders için öğrencinin talebine göre uygun bir zaman ayarlanır.

Öğretmen Hakkında

Marmara Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. 12 yıllık öğretmenlik, 8 yıllık yayıncılık deneyimim var. Onlarca soru bankası ve konu anlatım kitabı yazdım. Severek öğrenmenin daha kalıcı olduğunu bildiğimden öğrencilerime derslerimi sevdirmeyi ilke edindim. Bu deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya geldim.