RUSÇA - Rus Dili Mezunu Rus Öğretmenden Her Seviyede Rusça Dersi

Kurs Açıklaması

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Bir dili öğrenmenin en iyi yolunun birebir pratik yapmak olduğunu biliyorum. Bu nedenle de özel eğitim bu konuda dil kurslarına göre çok büyük bir fark yaratıyor.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Rusça ana dilim ve aynı zamanda Rus dili mezunuyum. Uzmanlığım Rus dili üzerine olduğu için hem ileri seviyede Rus dili gramer yapısı üzerine hem de günlük Rusça üzerine farklı seviyelerdeki öğrenciler için dersler verebilirim. Türkçem ve İngilizcem C1 seviyesinde. İhtiyaca göre öğrenciler ile Türkçe ya da İngilizce iletişim kurabilirim. Aynı zamanda öğrencinin isteğine göre Rusya gündeminden, günlük yaşamından örneklerler vererek sadece Rus dili değil, Rus kültürü hakkında da bilgi sahibi olmasını amaçlıyorum.

KİMLER KATILABİLİR?

Rusça öğrenmek isteyen (her seviyede) herkes bu dersi alabilir.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Öğrencinin öğrenmeye istekli olması ve öğrenmek için zaman ayırması önemlidir.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Dersin kapsamını öğrencinin talebine göre, planını da öğrencinin seviyesi ve ayırabileceği zamana bağlı olarak öğrenciye özel olarak belirliyorum.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Öğrenci ana dili Rusça ve uzmanlığı Rus dili olan bir öğretmenden sadece Rus dili değil, Rus kültürü, politikası ve gündemi konusunda da bilgi sahibi olacaktır.

KULLANILAN MATERYALLER

Kullanılacak materyaller dersin içeriğine ve öğrencinin seviyesine göre belirlenecektir.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Bu saatleri öğrenciyle karşılıklı görüşerek belirlemek daha uygun olacaktır.

Eğitmen Hakkında

Saint-Petersburg Politeknik Üniversitesi Rus Dili bölümü 2013'de bitirdim. Moskova State Üniversitesinin "Yabancı Dil Olarak Rusça" sertifika programını bitirdim. Halen Okan Üniversitesinde Rusça dersi veriyorum.