facebook
Elena Z.
Ders Saat Ücreti: 100₺ / Saat

Rus Dili Mezunu Öğretmenden Her Seviyede Online Rusça Dersleri

ONLINE RUSÇA DERSLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Bir dili öğrenmenin en iyi yolunun birebir pratik yapmak olduğunu biliyorum. Bu nedenle de Rusça özel ders bu konuda dil kurslarına göre çok büyük bir fark yaratıyor.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Rusça ana dilim ve aynı zamanda Rus dili mezunuyum. Uzmanlığım Rus dili üzerine olduğu için hem ileri seviyede Rus dili gramer yapısı üzerine hem de günlük Rusça üzerine farklı seviyelerdeki öğrenciler için dersler verebilirim. Türkçem ve İngilizcem C1 seviyesinde. İhtiyaca göre öğrenciler ile Türkçe ya da İngilizce iletişim kurabilirim. Aynı zamanda öğrencinin isteğine göre Rusya gündeminden, günlük yaşamından örneklerler vererek sadece Rus dili değil, Rus kültürü hakkında da bilgi sahibi olmasını amaçlıyorum.

KİMLER KATILABİLİR?

Rusça öğrenmek isteyen (her seviyede) herkes online Rusça dersleri için kayıt yapabilir.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Öğrencinin öğrenmeye istekli olması ve öğrenmek için zaman ayırması önemlidir.

RUSÇA ÖZEL DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Dersin kapsamını öğrencinin talebine göre, planını da öğrencinin seviyesi ve ayırabileceği zamana bağlı olarak öğrenciye özel olarak belirliyorum.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR?

Öğrenci ana dili Rusça ve uzmanlığı Rus dili olan bir öğretmenden sadece Rus dili değil, Rus kültürü, politikası ve gündemi konusunda da bilgi sahibi olacaktır.

KULLANILAN MATERYALLER

Kullanılacak materyaller online Rusça dersleri içeriğine ve öğrencinin seviyesine göre belirlenecektir.

ONLINE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Rusça özel ders saatlerini öğrenciyle karşılıklı görüşerek belirlemek daha uygun olacaktır.

Öğretmen Hakkında

Saint-Petersburg Politeknik Üniversitesi Rus Dili bölümü 2013'de bitirdim. Moskova State Üniversitesinin "Yabancı Dil Olarak Rusça" sertifika programını bitirdim. Halen Okan Üniversitesinde Rusça dersi veriyorum.