facebook
Oğuz K.
Ders Saat Ücreti: 170₺ / Saat

Online Matematik Dersleri - Abitur-Matura Sınavına Hazırlananlara

ONLINE MATEMATİK DERSLERİ KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Lise ve üniversitede de büyük ilgi duyduğum bu alanda çalışmalarıma mezun olduktan sonrada devam ettim ve halen araştırmaya devam ediyorum. Türk müfredatında iddialı değilim ama Almanca eğitim yapan okullar, Abitur ve Matura sınavlarına hazırlık alanında çok başarılı bir özel matematik dersi verme konusunda iddialıyım.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Her konuyu öğrenciye temelinden kavratıp, gerekli ispatlar ve tümevarımlar eşliğindeanlatarak alıştırma ve problemlere geçmekten yanayım. Bu sistemle bugüne dek çok yüksekbir başarı yüzdesi yakaladım.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR?

Öğrenci, her şeyden önce hedefine ulaşmış olacaktır. Bunun ötesinde Dünya’ya çok dahageniş bir vizyonla bakacak, daha kültürlü, daha bilgili ve daha ilgili bir insan olarak yaşamınadevam edecektir.

KULLANDIĞIM MATERYALLER

Çoğunlukla 30 yıl boyunca kendi hazırlamış olduğum alıştırmalar, testler ve türünün en iyisi olduğunu düşündüğüm kitaplar ve web siteleri. Kısacası online matematik dersleri için olabilecek her türlü dokümanın en kalitelilerini tercih ediyorum.

ÖZEL MATEMATİK DERSİ İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Gün ve saat açısından bir kısıtlamam yok. Gece/sabaha karşı saatleri de dahil olmak üzeregünün her saatinde ders verebilirim. Cumartesi ve Pazar da dahil olmak üzere haftanın hergünü benim için uygun.

Öğretmen Hakkında

1969 Istanbul doğumluyum. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üni. İktisat Fakültesini bitirdim. Daha sonra Marmara Üni. Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde yüksek lisans yaptım. 20 yaşımdan beri özellikle Alman Lisesi, Avusturya Lisesi ve Istanbul Erkek Lisesi öğrencilerine Almanca, Matematik ve Fizik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci sayım, öğrenci ve velilerin birbirlerine tavsiyesi ile her sene arttı, hiçbir zaman geri gitmedi. Pozitif bilimlere karşı özel bir ilgi besliyorum. Özellikle Fizik, Astronomi ve Teorik Fizik ve Felsefe mümkün oldukça okuyup araştırdığım, kendimi geliştirmeye çalıştığım alanlardır.