facebook
Oğuz K.
Ders Saat Ücreti: 170₺ / Saat

Online Almanca Kursu - Avusturya Lisesi ve Germanistik Mezunundan

ONLINE ALMANCA KURSU KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

A1, A2, B1, B2, C1, C2, TESTDAF VE DEUTSCHES SPRACHDIPLOM sınavlarına hazırlık vekesin başarı...A1, A2, B1, B2, C1, C2, TESTDAF VE DEUTSCHES SPRACHDIPLOM sınavlarına hazırlık ve kesin başarı... Dile tamamen hakimim. Almanca öğrenmek isteyenlere yaklaşık 30 yıldır, gramer, kelime bilgisi, metin analizi, yazma, konuşma, okuma, dinleme ve Almanca ile ilgili olabilecek her alanda ders veriyorum. Lise öğrencilerine okul başarılarında yardımcı olduğum gibi, yine liselileri ve yetişkinler Almanca A1’den C2’ye kadar her seviyede sertifika sınavına hazırlıyorum. Bugüne dek hazırladığım yüzlerce öğrencinin bu sınavlardan başarı ortalaması %90 civarındadır. İlk derste öğrencinin seviyesini belirledikten sonra, hedefleri doğrultusunda en etkin ve hızlı öğrenmeyi/ilerlemeyi sağlayabilmekteyim.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Almancayı en geniş ve en hızlı şekilde, hiçbir gereksiz bilgiye değinmeden ve öğrenciyi sıkmadan öğretiyorum. Bu detaydan bakıldığında online Almanca kursu ile alanımda rakipsiz ilerlediğimi düşünüyorum.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR?

Öğrenci, her şeyden önce hedefine ulaşmış olacaktır. Bunun ötesinde dünyaya çok daha geniş bir vizyonla bakacak, daha kültürlü, daha bilgili ve daha ilgili bir insan olarak yaşamına devam edecektir.

KULLANDIĞIM MATERYALLER

Çoğunlukla 30 yıl boyunca kendi hazırlamış olduğum alıştırmalar, testler ve türünün en iyisi olduğunu düşündüğüm kitaplar ve web siteleri. Kısaca olabilecek Almanca öğrenmek isteyenler için her türlü dokümanın en kalitelilerini tercih ediyorum.

İNTERNETTEN ALMANCA DERSLERİ İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Gün ve saat açısından bir kısıtlamam yok. Gece/sabaha karşı saatleri de dahil olmak üzere günün her saatinde online Almanca kursu verebilirim. Cumartesi ve Pazar da dahil olmak üzere haftanın her günü benim için uygun.

Öğretmen Hakkında

1969 Istanbul doğumluyum. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üni. İktisat Fakültesini bitirdim. Daha sonra Marmara Üni. Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde yüksek lisans yaptım. 20 yaşımdan beri özellikle Alman Lisesi, Avusturya Lisesi ve Istanbul Erkek Lisesi öğrencilerine Almanca, Matematik ve Fizik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci sayım, öğrenci ve velilerin birbirlerine tavsiyesi ile her sene arttı, hiçbir zaman geri gitmedi. Pozitif bilimlere karşı özel bir ilgi besliyorum. Özellikle Fizik, Astronomi ve Teorik Fizik ve Felsefe mümkün oldukça okuyup araştırdığım, kendimi geliştirmeye çalıştığım alanlardır.