facebook
Büşra Ç.
Ders Saat Ücreti: 90₺ / Saat

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Mezunu Eğitmenden Biyoloji Dersi

ONLINE BİYOLOJİ DERSİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Birebir eğitim almak, sınıfta başka bir çok insanla birlikte almaktan daha verimli olacaktır. Ben de lise hayatım boyunca gerektiğini düşündüğüm derlerde birebir eğitim aldım ve bunun çok faydasını gördüm.

BİYOLOJİ DERSİ KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Öğrencinin özellikle ihtiyacı olduğu noktalarda ders alabilmesi açısından öğrenci küçük bir teste tabii tutulup bu test sonucunda da ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz derslerin üstüne gidilir. Hedef belirlemek bir öğrenci için çok önemlidir. Dolayısıyla belirli bir süre de hedeflenen ders konularını bitirmek ve bunları anlamak çok önemlidir. Konuların zorluğu ve öğrencinin o konuyu anlamasına odaklı olarak ders planı yapılır.

NASIL FARK YARATIYORUM?

İngilizce adına, küçük yaşta öğrendiğim için günlük olarak kullanımda akıcılık sağlayabilirim. Akademik hayatında da sürekli İngilizce eğitim aldığım için ihtiyaca göre writing ve reading konularında da 5 senelik deneyime sahibim. Deneyimlerimi kullanıp bunları öğrencilerimle de paylaşacağım.

Öğretmen Hakkında

Liseyi Amerika’da okuyup üniversitede de bölümümü %100 ingilizce okudum. Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünü %100 İngilizce okudum. İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşup iyi derece de de yazabiliyorum. Daha önce üniversite ve lise öğrencilerine özel olarak İngilizce ve Biyoloji dersleri verdim.