MATEMATİK - GEOMETRİ Nurcay Hoca ile öğrenilir

Kurs Açıklaması

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Özel bire bir çalışma, öğrenci için en faydalı eğitim şeklidir. Öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmak, yüksek motivasyon ve konsantrasyon için öğrenciye faydası çok fazladır.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Farklı seviyedeki her öğrenciye hitap edebiliyorum. Seviyesine uygun güncel yayınlarla örnek sorular çözüp görsellerle zenginleştirerek anlamasını sağlıyorum. Yayın ayırmaksızın teknolojik destek ile sosyal ağlar dahil tam destek sağlıyorum.

KİMLER KATILABİLİR?

Üniversite sınavına hazırlanan herkes ve tüm ara sınıflar

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Matematik ve Geometri'ye ilgi duymak, öğrenmeye istekli ve hırslı olmak

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

İlk dersimizde küçük bir sohbet ve basit sorularla öğrencinin seviyesini öğrenip, uygun çalışma programı hazırlayıp konuyu / konuları beklentinin üstüne çıkarak aktarabilmek.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Hem Matematik hem de Geometri'ye bakış açısını değiştirip yapabildiğini göstermek, kendi potansiyelinin farkındalığını sağlamaktır

KULLANILAN MATERYALLER

Güncel kaynaklarla destekli (öncelik öğrencinin ders kitabı) seviyeye uygun öğretici bol test ve döküman

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Cumartesi ve Pazar

Eğitmen Hakkında

1970 Antalya doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Antalya'da okudum. İstanbul Üniversitesi Matematik bölümünü bitirdim. 23 yıllık öğretmenim. matematik ve geometri'yi lise grupları başta olmak üzere her seviye anlattım. Halen Uğur okullarında Zümre başkanlığı ve Matematik öğretmenliği yapmaya devam ediyorum. Çalışmayı seven, düzenli, disiplinli, motivasyonu yüksek, hırslı ve öğretmeyi seven bir yapıya sahibim.