facebook
Melih Z.
Ders Saat Ücreti: 100₺ / Saat

MATEMATİK - Fen Lisesi ve Boğaziçili Eğitmenden Matematik&Geometri Dersleri

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Özel eğitim öğrencinin hedefleri doğrultusunda daha hızlı ve doğru adımlarla yol alması; kendisine yol haritası çizilmesine yardımcı olunması ve hatalarını en hızlı şekilde düzeltmesi için gerekli olan bir sistemdir ve öğrenci en iyiyi hedefliyorsa her zaman ihtiyacı olan bir eğitim türüdür.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Öğrencilerimin başarısını en az kendi başarılarım kadar önemsediğim için her zaman elimden gelenin fazlasını verebilmek için çaba sarf etmekteyim. Ders saati ders verilir ama öğrencimle benim ilişkim bitmez, istediği her an bana ulaşabilme imkanına sahip olması ve her zaman ortalamayı değil de en iyiyi hedefleyen bir yol haritası üzerinde ilerlediğimiz için öğrencilerimin başarısı kısa sürelerde maksimum seviyelere ulaşıyor.

KİMLER KATILABİLİR?

İlköğretim/lise/üniversite- LGS/AYT/TYT – KPSS/DGS – IB/SAT veya matematik ile ilgili kendini geliştirmek isteyen herkes bu dersi alabilir.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Dersime katılmak için öğrencinin başarıya ve öğrenmeye aç; kendini geliştirmek için sınırlarını zorlamaya hazır olması tek ön gereksinimdir.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Ders kapsamı ve planı öğrencinin ihtiyacı ve seviyesi doğrultusunda netleşmekte.
  • İlk önce öğrencimin hedefleri neler bunu netleştirmek
  • İlk derste yaptığım kendi hazırladığım sorulardan oluşan bir test sonucu seviyesini belirlemek
  • Hedefler/seviye doğrultusunda en verimli nasıl bir yol izleriz konulu bir yol haritası çıkartıp bunu izlemek

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Ders programı tamamladığında öğrenci eksiklerinin kapandığını, hedeflere ulaşmanın o kadar da zor olmadığını görecek; hem matematik alanında hem de disiplinli bir şekilde yol haritası takip etme konusunda gelişim kazanacak

KULLANILAN MATERYALLER

  • Kendi Hazırladığım Soru Setleri/Ders Notları
  • Diğer yayınların Test kitapları/Konu Anlatımlı Kitaplar
  • İnternet Kaynakları

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Öğrencinin uygunluğuna göre bir gün ve saat belirlenebilir.

Öğretmen Hakkında

Manisa Halil Kale Fen Lisesi mezun olup Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri lisans eğitimi aldım ve Türkiye ile Yurtdışı ülkelerde iş deneyimlerim oldu. 8 yıldır tüm sınıf ve yaş gruplarına/ Türk veya yabancı öğrencilerime Matematik ve İngilizce dersi başta olmak üzere fen bilimleri dersi, Türkçe. Eğitmenlikte en önem verdiğim konu öğrencimin en üst seviye gelebilmesi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak.