facebook
Oğuz K.
Ders Saat Ücreti: 170₺ / Saat

Fizik - İstanbul Erkek, Alman Lisesi ve Avusturya Lisesi Öğrencilerine, Abitur ve Matura Sınavına Hazırlananlara, Her Seviye İçin

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

“Fizik doğanın öğretisidir” deyişi daima verdiğim fizik derslerinde bana rehber olmuştur.Öğrencilerime fizikle ilgili anlattığım her konuda onun hayatımızda ne kadar önemli yertuttuğu ve her gün aslında hiç farkında olmadan nasıl fizikle haşır neşir olduğumuzuvurguladım. Bu çerçevede gayet zevkli fizik dersleri yapıyoruz. Yine Almanca eğitim verenokullar, Abitur ve Matura sınavlarına hazırlık son derece başarılı olacağımız alanlardır.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Her konuyu öğrenciye temelinden kavratıp, gerekli ispatlar ve tümevarımlar eşliğindeanlatarak alıştırma ve problemlere geçmekten yanayım. Bu sistemle bugüne dek çok yüksekbir başarı yüzdesi yakaladım.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Öğrenci, her şeyden önce hedefine ulaşmış olacaktır. Bunun ötesinde Dünya’ya çok dahageniş bir vizyonla bakacak, daha kültürlü, daha bilgili ve daha ilgili bir insan olarak yaşamınadevam edecektir.

KULLANDIĞIM MATERYALLER

Çoğunlukla 30 yıl boyunca kendi hazırlamış olduğum alıştırmalar, testler ve türünün en iyisiolduğunu düşündüğüm kitaplar ve web siteleri. Kısaca olabilecek her türlü dökümanın enkalitelilerini tercih ediyorum.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Gün ve saat açısından bir kısıtlamam yok. Gece/sabaha karşı saatleri de dahil olmak üzeregünün her saatinde ders verebilirim. Cumartesi ve Pazar da dahil olmak üzere haftanın hergünü benim için uygun.

Öğretmen Hakkında

1969 Istanbul doğumluyum. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üni. İktisat Fakültesini bitirdim. Daha sonra Marmara Üni. Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde yüksek lisans yaptım. 20 yaşımdan beri özellikle Alman Lisesi, Avusturya Lisesi ve Istanbul Erkek Lisesi öğrencilerine Almanca, Matematik ve Fizik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci sayım, öğrenci ve velilerin birbirlerine tavsiyesi ile her sene arttı, hiçbir zaman geri gitmedi. Pozitif bilimlere karşı özel bir ilgi besliyorum. Özellikle Fizik, Astronomi ve Teorik Fizik ve Felsefe mümkün oldukça okuyup araştırdığım, kendimi geliştirmeye çalıştığım alanlardır.