facebook
Erdinç K.
Ders Saat Ücreti: 20₺ / Saat

10 Yıllık Tecrübeye Sahip Livcon Sertifikalı Eğitmenden Anlayarak Hızlı Okuma Dersi

Online Hızlı Okuma Kursu Hakkındaki Görüşlerim

Hızlı okuma gözümüzün kaslarını eğitmeyi, gözümüzün çevik görmesini görme alanını genişletmeyi, okurken satırların üstünde serseri gibi dolaşan gözümüze daha etkin bir şekilde ritim kazandırma ve bütün bunlar ile görme+algılama uyumunu sağlamayı amaçlar. Bunun yanı sıra içten seslendirmeyi kaldırmak hızlı okumaya yardımcı olur. Önemli olan anlamadan hızlı okumak değildir isterseniz ışık hızında okuyun hiç bir anlamı yoktur. Bu eğitimin temel hedefi daha hızlı ve etkin görme ve algılamadır. Kısacası bu program, görsel algılama gücümüzü geliştirerek okuma, algılama, anlama düzeylerimizi yükseltmeyi hedefleyen farklı bir teknik beceridir. Bu beceriyi herkes gibi siz de kazanabilirsiniz Türkiye'de bireylerin dakikada okuduğu kelime sayısı 150 ile 250 arasındadır. Hızlı ve etkin okuma eğitimleri sonucunda bu sayı 500 ile 750 arasına çıkmaktadır ortalama 12-15 saat süren bu eğitim sonucunda okuma ve anlama hızınızda ciddi oranda yükselme göreceksiniz

Nasıl Fark Yaratıyorum?

Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümü, Yıldız Teknik Üniversitesi Formasyon Uygulamaları Bölümünden mezunum. Üniversite yıllarından başlayarak ve halen devam eden bir şekilde bireysel ve kurumsal anlayarak hızlı okuma dersleri veriyorum. Livcon sertifikalı egitim kocuyum, eğitim koçluğu, etkin ve hızlı okuma, hafıza güçlendirme, Aynı zamanda koza eğitim kocluk merkezini yonetmekteyim.

Kimler Katılabilir?

Kimler katılabilir: 16 yaşından büyük kendini geliştirmek isteyen her yetişkin ve öğrenci

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Hızlı Okuma Eğitimi sonunda okuma hızınızı en az 2 kat ve üstüne çıkarabileceksiniz.. Program sonunda dikkat, konsantrasyon ve odaklanma sürelerini nasıl arttıracağınızı göreceksiniz.

KULLANILAN MATERYALLER

Tüm mataryaller tarafımdan öğrenciye gönderilmektedir.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Hafta içi saat 18:00 dan sonra veya hafta sonu tüm gün

Öğretmen Hakkında

Kendisi 1985 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğreniminden sonra girdiği sınavlarda Kuleli Askeri Lisesi’ ni, Deniz Subay Lisesi’ni, devlet parasız yatılı ve bursluluk sınavını ve Anadolu lisesi sınavını kazanarak üstün başarı gösterdi. Lise öğrenimini bitirdikten sonra Erdinç KÜÇÜKER, üniversite öğrenimine Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümü ile devam etti. Üniversite yıllarında kişisel gelişimin ve eğitimin önemini daha iyi anlayan Erdinç KÜÇÜKER birçok eğitim seminer ve sempozyuma katılarak bilgi dağarcığını günden güne geliştirdi. İstanbul’a döndüğünde artık sahip olduğu bilgiyi aktarması gerektiğini düşünerek GİS Eğitim Danışmanlık Etüt ve Eğitim Merkezinin kurucu ortaklığını üstlendi. Burada öğrencileri ile hem öğreten hem öğrenen bir eğitmen modelini oluşturdu.Daha sonraki yıllarda bilginin kendini devamlı geliştirmek olduğunu düşünen Erdinç KÜÇÜKER aldığı eğitimlere yenilerini ekleme ve daha ileri gidebilme isteği ile Eğitim Koçluğu, Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği, İleri Hafıza Teknikleri Eğitmenliği eğitimi aldı. Sahip olduğu bu eğitimleri de bilgilerine katarak matematik alanında kişiye özgü eğitim modelini geliştirdi. Uyguladığı eğitim modeli ve özgün tekniklerini uygulayabileceği Koza Eğitim Koçluk Merkezi’ni açtı. Daha sonra almış olduğu iletişim eğitimleri ile kariyerine yeni bir ufuk açan Erdinç KÜÇÜKER halen aktif bir şekilde kendi çözüm ortakları olan kurumlara eğitim danışmanlığ yapmakta ve aynı zamanda kurumsal bir firmada uzaman eğitmen olarak eğitimlerini sürdürmektedir. Kişiye ve gruplara özel matematik eğitimleri devam etmekte ve beden dilinin kullanımı üzerine çalışmalarda bulunmaktadır.