facebook
Ismail A.
Ders Saat Ücreti: 140₺ / Saat

İNGİLİZCE - Dr. İsmail Bey ile İş İngilizcesi

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Özel dersler direkt öğrenciye ve öğrencinin ihtiyaçlarına odaklı oldukları için normal sınıf derslerinden en az üç kat daha etkilidir. Kalabalık bir sınıfla 40 saatte öğrenilen şeyleri özel ders ile 10 saatte öğrenebilir ve çok daha hızlı ilerleyebiliriz.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Dil öğrenemeyen öğrenci yoktur, fazla kalabalık kurslar vardır. Derste başarının sırrı dersi sevdirmek ve öğrencinin kişisel istek ve ihtiyaçlarını göz önüne almaktır. Bu da hocanın görevidir. Severek yapılan her iş başarılı olur. Bunların yanında uzun yıllardır eğitmen olarak edindiğim tecrübeye de dayanarak dersin özünü en iyi anlaşılabilecek şekilde öğrenciye sunuyorum. Başka eğitmenlerin 4 saate öğrettiklerini benimle 1 saatte öğrenebilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR?

İngilizce dil bilgisini ilerletip iş yerinde sunum, portfolyo ve rapor hazırlamak isteyen herkes bu dersi alabilir.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Öğrenmeye istekli olmak.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Öğrencilerime İngilizce teknikleri ile kişilik testi uygulayıp, beraberce gelecek planlaması yapıyoruz. Bu yöntemle öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak onlar için en uygun programı oluşturuyoruz. Böylece öğrencilerin motivasyonları da önemli ölçüde artıyor. Gereken durumlarda derslerimizi İngilizce olarak da yapabiliriz.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Öğrencinin iş yerindeki ihtiyaçlarını göz önüne alarak kişisel bir program oluşturuyoruz. Bu sebeple öğrencilerin de bu dili öğrenmesi daha kolay ve hızlı oluyor. Bir kurs merkezinde özgürce kişisel beğeni ve ilgi alanlarınızdan bahsedemeyeceğiniz için bunu kitle derslerinde elde etmek mümkün değildir.

KULLANILAN MATERYALLER

Kullanılacak materyaller dersin içeriğine göre belirlenecektir.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Bu saatleri öğrenciyle karşılıklı görüşecek belirlemek daha uygun olacaktır.

Öğretmen Hakkında

İTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezunum. Japonya’daki dört yıllık Robot Kontrol doktora eğitimimin yanı sıra on yıl da yönetici olarak orada çalıştım. On yıldan uzun bir süre yurtdışında Türkçe eğitmenliği yaptım. 1991 yılından beri aktif olarak pek çok konuda eğitmenlik yapıyorum. İnteraktif öğrenmeyi benimsemiş bir eğitmen olarak yaşayarak öğrenmenin önemine inancım sonsuz.