facebook
Deniz G.
Ders Saat Ücreti: 80₺ / Saat

İLK ÖĞRETİM VE LİSE SEVİYESİNDE DERSLER, YABANCI DİL EĞİTİMİ

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Özel eğitim her öğrencinin farklı düşünme, canlandırma ve hatırlama yöntemleri olduğu için değerli bir yöntem. Öğrencilerin okullarda çoğu zaman göremediği kendilerine özel yaklaşım ihtiyacını karşılamak için doğru bir yöntem. Eğitimi yalnızca maddi gelir kaynağı olarak değerlendiren ve özel ders kavramını bu doğrultuda kullanan insanlara rağmen bizler, her öğrencinin farklı olduğunu bilen ve onların kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak isteyenler olarak özel eğitimin hakkını vermeliyiz.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Öğrencilere ders verirken onların dilinden anlıyorum ve konuşabiliyorum. Bu sağlıklı iletişim için en önemli nokta. Bazen yaşıtlarıma hatta kendimden büyüklere bile ders verebiliyorum, bu dersin kalitesinde hiçbir şey değiştirmiyor. Aksine, günceli takip eden, onlarla benzer hayat stiline ve çoğu zaman benzer ilgi alanlarına sahip olduğum için dersler çok daha zevkli hale geliyor. Ayrıca, öğretmek istediğim konulara hakim olduğum için derste verdiğim temel ve pratik bilgiler hem konuların öğrencilerin kafasında somutlaşmasını hem de daha merak uyandırıcı hale gelmesini sağlıyor.

KİMLER KATILABİLİR?

Dersi ciddiye alan ve derse gerekli önemi gösteren herkesle ders yapabiliriz.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Merak ve azim :)

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Gün ve saatler öğrencilerle anlaşılarak belirlenir.

Öğretmen Hakkında

Bir üniversite öğrencisi olarak bu platformda yer aldığım için çok heyecanlıyım. Çünkü, gerek ilkokulda ve ortaokulda gerekse lisede ve üniversite hazırlık sürecinde öğrencilerin yaşadığı zorlukları aynılarını çok yakın zamanda yaşamış biri olarak anlıyorum; bu yüzden sizlere en iyi şekilde yardım edebileceğimi düşünüyorum. Öğrenci aklının nerede karıştığını, neleri anlamakta zorlandığını ve öğrenim tecrübelerim sonucunda bunlara nasıl yanıt vermem gerektiğini çok iyi biliyorum. 4 yıl boyunca ilk ve ortaokul öğrencilerine ders verdiğim için bu konuda deneyimliyim.