Ingilizce - Her Yaş İçin Başlangıç, Orta ve İleri seviye

Kurs Açıklaması

KİMLER KATILABİLİR?

Ortaokul yani 5-6-7 ve sınav grubunda olan 8. sınıf öğrencileri başta olmak üzere her yaşgrubundan öğrenci ile ders yapabilirim.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Herhangi bir ön gereksinim bulunmuyor. Öğrencinin temel ders ve iletişim kurallarını vekavramlarını bilmesi öğretmenin işini kolaylaştırıyor. Bunun ölçümlenmesi adına ufak bir önödev ile sürece başlıyoruz.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Öğrencinin ihtiyaçlarını ufak bir ödevle belirleyerek, hedefi birlikte çiziyoruz. beklentilerimizinkarşılanıp karşılanmadığını da bir kaç ders sonrasında anlayabiliyoruz.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Kelime bilgisi, gramer konuları, konuşma, yazma, okuma, dinleme ve sınav grubu için detaylısınav teknikleri gibi beceriler kazanılmakta.

KULLANILAN MATERYALLER

Materyalleri genelde kendim hazırlıyorum. Hangi kaynakları kullandığımı da alt kısımdabelirtmeyi tercih ediyorum. Görsel ve işitsel ögeleri sıkça kullanmayı tercih ediyorum.Talep edilmesi halinde kullandığım bazı kitap isimlerini de öğrenci ile paylaşıyorum.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Herhangi bir gün ve saat kısıtım bulunmamakta.

Eğitmen Hakkında

ÖZGEÇMİŞİM Okan Üniverstesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olmamın ardından Marmara Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği Formasyonu aldım. Turizm ve danışmanlık alanında çalıştıktan sonra, öğretmenliğe geçtim. Çeşitli okullarda görev aldım. En son Bilfen Okullarında öğretmenlik yaptım. ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM Öğrencinin ihtiyaçlarıyla özel olarak ilgilenildiği için, verimli ve hızlı ilerlenen bir alan olduğunu düşünüyorum. NASIL FARK YARATIYORUM? Etkileşimli çalışmalarda uyguladığım empati ve iletişim becerileri ile akıcı, ritimli bir ders deneyimi sağlayabilmekteyim.