facebook
Senem Ü.
Ders Saat Ücreti: 100₺ / Saat

Her Yaş İçin Başlangıç, Orta ve İleri Düzey İngilizce Kursu

BAŞLANGIÇ, ORTA VE İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE KURSU KİMLER İÇİN UYGUN?

Ortaokul yani 5-6-7 ve sınav grubunda olan 8. sınıf öğrencileri başta olmak üzere her yaş grubundan öğrenci ile ders yapabilirim.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Birebir İngilizce kursu ile İngilizce öğrenme için herhangi bir ön gereksinim bulunmuyor. Öğrencinin temel ders ve iletişim kurallarını ve kavramlarını bilmesi öğretmenin işini kolaylaştırıyor. Bunun ölçümlenmesi adına ufak bir ön ödev ile sürece başlıyoruz.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Öğrencinin ihtiyaçlarını ufak bir ödevle belirleyerek, hedefi birlikte çiziyoruz. beklentilerimizinkarşılanıp karşılanmadığını da bir kaç ders sonrasında anlayabiliyoruz.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR?

Kelime bilgisi, gramer konuları, konuşma, yazma, okuma, dinleme ve sınav grubu için detaylısınav teknikleri gibi beceriler kazanılmakta.

KULLANILAN MATERYALLER

İleri düzey İngilizce kursu dahil tüm kurslarda materyalleri genelde kendim hazırlıyorum. Hangi kaynakları kullandığımı da alt kısımda belirtmeyi tercih ediyorum. Görsel ve işitsel ögeleri sıkça kullanmayı tercih ediyorum. Talep edilmesi halinde kullandığım bazı kitap isimlerini de öğrenci ile paylaşıyorum.

BİREBİR İNGİLİZCE KURSU İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Herhangi bir gün ve saat kısıtlamam bulunmamakta.

Öğretmen Hakkında

Okan Üniverstesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olmamın ardından Marmara Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği Formasyonu aldım. Turizm ve danışmanlık alanında çalıştıktan sonra, öğretmenliğe geçtim. Çeşitli okullarda görev aldım. En son Bilfen Okullarında öğretmenlik yaptım.