facebook
Ismail A.
Ders Saat Ücreti: 140₺ / Saat

FİZİK - Robotik Doktoru İsmail Bey'den Fizik Dersleri

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Özel dersler direkt öğrenciye ve öğrencinin ihtiyaçlarına odaklı oldukları için normal sınıf derslerinden en az üç kat daha etkilidir. Kalabalık bir sınıfla 40 saatte öğrenilen şeyleri özel ders ile 10 saatte öğrenebilir ve çok daha hızlı ilerleyebiliriz.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Matematik ve fiziği yapamayan öğrenci yoktur. Bu dersleri sevmeyen öğrenci vardır. Derste başarının sırrı dersi sevdirmektir. Bu da hocanın görevidir. Severek yapılan her iş başarılı olur.Bunların yanında uzun yıllardır eğitmen olarak edindiğim tecrübeye de dayanarak dersin özünü en iyi anlaşılabilecek şekilde öğrenciye sunuyorum. Başka eğitmenlerin 4 saate öğrettiklerini benimle 1 saatte öğrenebilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR?

Fizik dersi için yardım almak, orta öğretim ve üniversite düzeyinde sınavlara hazırlanmak isteyenler

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Öğrenmeye istekli olmak

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Öğrencilerimin seviyesini belirleyip, beraberce gelecek planlaması yapıyoruz. Bu yöntemle öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak onlar için en uygun programı oluşturuyoruz. Böylece öğrencilerin motivasyonları da önemli ölçüde artıyor.Gereken durumlarda derslerimizi İngilizce olarak da yapabiliriz.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Üniversite ve orta öğretim sınavlarına kısa sürede hazırlanıp, konulara hâkim olacaklardır.

KULLANILAN MATERYALLER

Kullanılacak materyaller dersin içeriğine göre belirlenecektir.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Bu saatleri öğrenciyle karşılıklı görüşecek belirlemek daha uygun olacaktır.

Öğretmen Hakkında

İTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezunum. Japonya’daki dört yıllık Robot Kontrol doktora eğitimimin yanı sıra on yıl da yönetici olarak orada çalıştım. On yıldan uzun bir süre yurtdışında Türkçe eğitmenliği yaptım. 1991 yılından beri aktif olarak pek çok konuda eğitmenlik yapıyorum. İnteraktif öğrenmeyi benimsemiş bir eğitmen olarak yaşayarak öğrenmenin önemine inancım sonsuz.