facebook
Ebru Elmas G.
Ders Saat Ücreti: 170₺ / Saat

FİNANS - Startup Finansı

ÖZEL EĞİTİM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Birebir eğitimi tercih ediyorum. Genel yaklaşım sonrasında, örneklerde kişilerin yer aldığı sektör ve iş üzerinden gerçek örnekler gidilmesi bilginin kalıcı ve daha yararlı bir şekilde hızla aktarılmasını sağlıyor.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Gerçek dünyadan geliyorum; eğitimi başlarına gelecek/gelen gerçek olaylar üzerinden değerlendiriyor ve gerçekleştiriyorum.

KİMLER KATILABİLİR?

Startup sahibi olup da finans yönetimi konusunda tavsiyeye ihtiyacı olan herkes bu eğitime katılabilir.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Bir startup içerisinde yer almak.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

  • Temel finans bilgisi
  • İş modeli ve finans ilişkisi
  • Projeksiyonlar
  • Değerleme
  • Operasyonel ve finansal KPIs
  • Örnekler

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Dersi alanların en büyük kazanımı şirketlerini yönetebilmek için gerekli finans bilgisini bir uzmandan edinmek olacaktır. Eğitmenin sektördeki deneyim ve birikimi bu konuda tam olarak şirketin ihtiyaç duyduğu bilgileri karşı tarafa aktarma konusunda en büyük avantajlardan biridir.

KULLANILAN MATERYALLER

PPT ve Excel

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Salı – Aksam 18.00

Öğretmen Hakkında

Fongogo'da ‘Yönetici Ortak’ olarak yer alan Ebru, BIC Angels Investments ve Nexum yazılım şirketinde beş yıl boyunca hukuk ve finans departmanlarının başı olarak yer aldı. 35 yatırımın aracılığını yapan, daha sonrasında ise 10 girişimin muhasebe ve finansal departmanlarının da bünyelerine katılmasını sağlayan Ebru, tüm finansal ve hukuksal konularda mevcut ve potansiyel yatırımcılar ile girişimlerin ilişkilerini yönetti. Ebru, daha öncesinde PwC İstanbul ve KPMG İstanbul ve Londra firmalarında 6 sene boyunca Danışmanlık Departmanı’nda görev aldı. Pronet'in Cinven'e satışından, Gemport'un satışına kadar birçok farklı sektörde danışmanlık tarafında proje müdürü olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan Ebru, evli ve bir çocuk annesi.