facebook
Derya Ç.
Ders Saat Ücreti: 100₺ / Saat

ELE Formasyonlu Eğitmenden Online İspanyolca Dersleri

ONLINE İSPANYOLCA DERSLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Online İspanyolca kursu, eğitmene öğrenciyi birebir tanıma, ihtiyaç ve eksikliklerini kolayca tespit edebilme avantajı sunuyor. Bu avantaj da öğrenciye daha kişisel ve hedefine ulaşması konusunda daha iyi yol gösteren bir eğitim şekli olarak geri dönerek, daha az zamanda daha çok iş yapmasını başarmasına katkı sağlıyor.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Diğer dil eğitimlerinden farklı olarak, öğrenim sürecini sadece bir noktaya odaklamak yerine öğrenciyi dilin her alanında (konuşma/dinleme/yazma/dilbilgisi) bilgilendirmeyi hedefleyip, dilin özellikle sözlü bir iletişim aracı olduğu gerçeğinden de yola çıkarak, öğrencinin öğrendiği en ufak bilgiyi bile konuşma pratiğine dökebilmesini sağlıyorum. Ayrıca dünyanın her yerinde İspanyolca kursu vermemi sağlayan ELE sertifikasına da sahibim.

KİMLER KATILABİLİR?

Yeni bir dil öğrenmeye istekli ve bunun için gerçekten zaman yaratıp, bu dili günlük hayatına dahil etmeye hazır herkes katılabilir. Online İspanyolca dersleri herkese açık.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Başlangıç dersi için herhangi bir ön çalışmaya gerek yok, dersler devam ettiği sürece tek yapılması gereken şey ödevler.

İSPANYOLCA KURSU KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Ders planını öğrenci ile birlikte yapmak gerek. Yani öğrenci hangi seviyede, hangi seviyeye kadar öğrenmek istiyor, yoksa sadece pratik mi yapacak vb. soruların netleşmesi gerekiyor. Madde madde ders kapsamını detalaylandırmak için İspanyolca A1/2 B1/2 C1/2 gibi bütün seviyeler için ayrı bir şablon oluşturmak lazım.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Online İspanyolca dersleri ile her öğrenci aldığı program dahilinde nereye gelmek istediğine göre farklı kazanımlara sahip oluyor. Örneğin temel seviyede bir programı tamamlayan öğrenci günlük hayatta çok basit seviyede iletişimi sağlayacak, kendini ve üçüncü kişileri tanıtacak, etrafını betimleyecek, yer yön tarif edebilecek seviyeye geliyor.

KULLANILAN MATERYALLER

Programa uygun bir kitap ve kitabı destekleyen görsel/işitsel materyaller yeterli. Kitabını ve ihtiyacın olan materyalleri al, sen de online İspanyolca öğren.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Hafta içi tüm gün ve saatler.

Öğretmen Hakkında

Lisans ve yüksek lisans eğitimimi Uluslararası İlişkiler alanında tamamladıktan sonra, iş hayatımın tamamını İspanyolca dersleri üzerine kurmayı tercih ettim. İspanyolca öğretmek hayatta en iyi bildiğim ve en iyi yaptığım, yaparken de en keyif aldığım şey olduğu için kendimi bu alanda geliştirdim. Bu konuda 10 seneden fazla tecrübem mevcut. Tüm dünyada İspanyolca eğitim vermemi sağlayan ELE sertifikasına da sahibim.