facebook
Kerime K.
Ders Saat Ücreti: 150₺ / Saat

Bologna Üniversitesi Mezunundan Online İtalyanca Kursu

ONLINE İTALYANCA KURSU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİM

Birebir ders verdiğim için öğrencinin gelişimini değerlendirip ona göre program ayarlıyorum. Öğrencinin ilerleme kaydettiğini görmek benim için çok önemli.

NASIL FARK YARATIYORUM?

İtalyan lisesi mezunuyum ve 4.5 sene kadar İtalya’da yaşadım. Dolayısıyla online İtalyanca kursu ile İtalyan kültürü ve İtalya konuşma dili konusunda öğrencilerime destek oluyorum.

KİMLER KATILABİLİR?

İtalyanca öğrenmek isteyen herkes. Şu ana kadar yeni öğrenmek isteyene de, bir sonraki seviyeye atlamak isteyene de online İtalyanca dersleri verdim.

ÖN GEREKSİNİMLER NELERDİR?

Öğrencilerin dili öğrenmek için çabalamalarını görmem yeterli.

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

Her derste yeni kelimeler öğretmeyi amaçlarım. Online İtalyanca kursu ilk başladığında, İtalyan kültürünü genel olarak anlatırım. Kendini tanıtma, Alfabe, Sayılar, Avere / essere: Sahip olmak / olmak, Tekil – Çoğul, Verbi infiniti, Gli articoli, Şimdiki zaman / geniş zaman -- Bu konularda temel sağlandıktan sonra daha zor kurallara değinirim. Ancak bunların temelinin oluşması, diğerlerini anlamak açısından son derece önemli. Her ders bir önceki dersin tekrarını yapıyorum. Hangi konularda takıldığını belirledikten sonra da ona göre egzersiz / Pratik sorularını ayarlıyorum.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR?

İtalyanca dilinin mantığını, yapısını anlarlar ve dili öğrenirler. Kendilerine, kaynak da öneririm (dizi, haber vb.)

KULLANILAN MATERYALLER

Online İtalyanca dersleri için internet sitelerini ve kitaplardan çeşitli dijital materyaller kullanıyorum.

ONLINE İTALYANCA EĞİTİM İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Öğrencilerimin programına uymaya çalışıyorum.

Öğretmen Hakkında

Galileo Galilei İtalyan lisesinde okudum. Bologna (İtalya) Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunuyum. Eğitimimi İtalyanca dilinde tamamladım. İki yıldır birebir özel İtalyanca dersi veriyorum.