ALMANCA - Avusturya Lisesi ve M.Ü. Germanistik Mezunu Uzman Öğretmenden, Her Seviye İçin

Kurs Açıklaması

DERS KAPSAMI, PLANI ve METODOLOJİLERİ

A1, A2, B1, B2, C1, C2, TESTDAF VE DEUTSCHES SPRACHDIPLOM sınavlarına hazırlık vekesin başarı...Dile tamamen hakimim. Yaklaşık 30 yıldır, gramer, kelime bilgisi, metin analizi, yazma,konuşma, okuma, dinleme ve Almanca ile ilgili olabilecek her alanda ders veriyorum. Liseöğrencilerine okul başarılarında yardımcı olduğum gibi, yine liselileri ve yetişkinler AlmancaA1’den C2’ye kadar her seviyede sertifika sınavına hazırlıyorum. Bugüne dek hazırladığımyüzlerce öğrencinin bu sınavlardan başarı ortalaması % 90’lar civarındadır. İlk dersteöğrencinin seviyesini belirledikten sonra, hedefleri doğrultusunda en etkin ve hızlıöğrenmeyi/ilerlemeyi sağlayabilmekteyim.

NASIL FARK YARATIYORUM?

Almanca’yı en geniş ve en hızlı şekilde, hiçbir gereksiz bilgiye değinmeden ve öğrenciyisıkmadan öğretiyorum. Bu detaydan bakıldığında alanımda rakipsiz ilerlediğimidüşünüyorum.

DERS PROGRAMINDA ÖĞRENCİ NELER KAZANMAKTADIR

Öğrenci, her şeyden önce hedefine ulaşmış olacaktır. Bunun ötesinde Dünya’ya çok dahageniş bir vizyonla bakacak, daha kültürlü, daha bilgili ve daha ilgili bir insan olarak yaşamınadevam edecektir.

KULLANDIĞIM MATERYALLER

Çoğunlukla 30 yıl boyunca kendi hazırlamış olduğum alıştırmalar, testler ve türünün en iyisiolduğunu düşündüğüm kitaplar ve web siteleri. Kısaca olabilecek her türlü dökümanın enkalitelilerini tercih ediyorum.

ONLİNE DERSLER İÇİN TERCİH ETTİĞİM GÜN VE SAATLER

Gün ve saat açısından bir kısıtlamam yok. Gece/sabaha karşı saatleri de dahil olmak üzeregünün her saatinde ders verebilirim. Cumartesi ve Pazar da dahil olmak üzere haftanın hergünü benim için uygun.

Eğitmen Hakkında

1969 Istanbul doğumluyum. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üni. İktisat Fakültesini bitirdim. Daha sonra Marmara Üni. Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde yüksek lisans yaptım. 20 yaşımdan beri özellikle Alman Lisesi, Avusturya Lisesi ve Istanbul Erkek Lisesi öğrencilerine Almanca, Matematik ve Fizik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci sayım, öğrenci ve velilerin birbirlerine tavsiyesi ile her sene arttı, hiçbir zaman geri gitmedi. Pozitif bilimlere karşı özel bir ilgi besliyorum. Özellikle Fizik, Astronomi ve Teorik Fizik ve Felsefe mümkün oldukça okuyup araştırdığım, kendimi geliştirmeye çalıştığım alanlardır.