facebook

YKS-TYT-AYT Geometri Soru Bankası PDF

Kurs Açıklaması

YKS-TYT-AYT geometri çözümlü soru bankası pdf kitabı, konularina göre ayrilmiş geometri testleri, test çözümleri ve geometri formüllerinin ispatlari (geometri pdf kitap) yks-tyt-ayt geometri konularina göre testler ve testlerin çözümünde uyguladiğimiz özgün teknikle açiklayici sade, akici bir şekilde anlatarak akilda kalici, geometri soru çözümününün mantiğinin kavramasina yardimci, ders ve sinav başarinizi yükseltici etkiye sahip bu çalişmamizin öğrencilerimize ve öğretmenlerimize faydali olacağina inaniyoruz. Çalışmalarimiza, geometri dersine ana kaynak kitap niteliği kazandirmak için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

YKS-TYT-AYT Geometri Soru Bankası PDF


GEOMETRİ SORU BANKASI PDF KİTABI- (TESTLER, TEST ÇÖZÜMLERİ VE İSPATLAR BÖLÜMLERİNDEN OLUŞAN PDF KİTAP)

GEOMETRİ TEMELİ OLMAYANLAR İÇİN KİTAP

YKS-TYT-AYT GEOMETRİ KONULARINA GÖRE TESTLER VE TESTLERİN ÇÖZÜMÜNDE UYGULADIĞIMIZ ÖZGÜN TEKNİKLE AÇIKLAYICI SADE, AKICI BİR ŞEKİLDE ANLATARAK AKILDA KALICI, GEOMETRİ SORU ÇÖZÜMÜNÜN MANTIĞININ KAVRAMASINA YARDIMCI, DERS VE SINAV BAŞARINIZI YÜKSELTİCİ ETKİYE SAHİP BU KİTABI ÖĞRENCİLERİMİZİN SEVEREK ÇALIŞACAĞI VE ÖĞRETMENLERİMİZİN DE BEĞENECEĞİ DÜŞÜNCESİNDEYİZ.

GEOMETRİ SORULARINI NASIL ÇÖZECEĞİNİZİ NASIL BİR YOL VE YOLLAR İZLEYECEĞİNİZİ, FORMÜLLERİN ÇIKIŞ NOKTASINI İSPATLARIYLA GÖSTERDİK.

GENEL OLARAK KİŞİNİN HER CİHETTEN HAYATTAKİ YAHUT SINAVA HAZIRLIK SÜRECİNDEKİ NİTELİKLİ ÖĞRENİMİ, HAYATIN KALİTESİNE DAHİ ETKENDİR.BU BİLİNÇLE; ÇALIŞMALARIMIZDA, GEOMETRİ DERSİNE ANA KAYNAK KİTAP NİTELİĞİ KAZANDIRMAK İÇİN EN İYİSİNİ YAPMANIN ARZUSUNDAYIZ.

GEOMETRİ SORULARINI ÖNCE KENDİNİZ ÇÖZMEYE ÇALIŞIP TAKILDIĞINIZ SORULARDA ÇÖZÜME BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ.YANLIŞLARINIZI AZALTTIKÇA GEOMETRİ BİLGİ DÜZEYİNİZİN ARTTIĞINI FARK EDECEKSİNİZ.BU DA BAŞARINIZI YÜKSELTECEK VE GEOMETRİ DERSİNE İLGİNİZİ ARTTIRACAKTIR.

GENELLİKLE NEDENİ BELLİ OLMAYAN ÜSTÜ KAPALI ANLATIM ŞEKLİYLE KAFALARI KARIŞTIRMAYA ZORLATILAN GEOMETRİYİ, ŞİMDİ PARLATMAYA VE ONUN İÇ YÜZÜNE BAKMAYA NE DERSİNİZ?

Eğitmen Hakkında