facebook

Teknolojinin dokunduğu en önemli alanlardan biri de eğitim. Sınava hazırlık ya da derslere katkı için online özel ders almak, eğitimde teknoloji kullanımının önemli bir parçası olarak yaygınlaşıyor. Eğitimde teknoloji kullanımı ile her an, her yerde eğitim mümkün hale geliyor. Peki yeni nesil eğitim modelini deneyenler ne söylüyor?

Eğitimde Teknoloji Kullanımı Başarının Anahtarıdır

“Online özel ders bana zaman kazandırıyor”

Ahmet, günün büyük bir bölümünü işte ve İstanbul trafiğinde geçiren bir mühendis. İngilizce öğrendiği zaman iş yerinde hem kıdemi hem de maaşı artacak. Bu nedenle online İngilizce özel ders alıyor. “Online özel ders alabileceğimi öğrenmeden önce kursları araştırdım. Ama ya zamanı uymuyordu ya da trafikte geçireceğim zamanı iki katına çıkarıyordu. Bu yüzden İngilizce öğrenmeyi sürekli ertelemek zorunda kaldım. Online özel ders bu sorunu ortadan kaldırarak bana zaman kazandırdı,” diyor.

“İyi öğretmene daha uygun fiyata ulaştık”

Şebnem Hanım, YKS’ye hazırlanan oğlu için uzun süre özel ders öğretmeni aramış. Ancak ya fiyatlar yüksek gelmiş ya da öğretmenle anlaşamamışlar. “Vakit kaybettiğimiz için kaygılıydık. Sonra bir arkadaşımdan online özel ders imkanı olduğunu öğrendim. Edumi üzerinden farklı şehirde yaşayan bir öğretmen ile anlaştık ve iki aydır dersler çok verimli geçiyor. Çok memnunuz,” diyor.

Eğitimde teknoloji kullanımı yaygınlaşıyor

Özel ders ile başarısına başarı katan öğrencilerin deneyimleri yazmakla bitmez. Çünkü eğitim almak için dijital dünyanın fırsatlarını değerlendiren insanların sayısı sürekli artıyor. “Eğitimde teknolojiyi nasıl kullanırız?” diye düşünenler için online özel ders seçeneklerden biri. Bunun dışında çok sayıda kaynağa artık internet üzerinden erişmek mümkün. Pratik yapmak ve soru çözmek için çok sayıda seçenek var. Özel ders alırken kaynak sorunu da böylece eğitimde teknoloji kullanımıyla kolayca ve uygun fiyata çözülebiliyor.

Kaliteli eğitimin ulaşılabilir hale gelmesinde önemli bir katkı sunan teknoloji, çocuklar ve yetişkinler için başarının kapılarını aralıyor. Üstelik online eğitim seçenekleri, eğitimi veren için de kolaylık sağladığı için iyi eğitime uygun fiyata erişebilmek anlamına geliyor. Siz de online özel ders ile başarılılarınızı arttırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden eğitmenlerimizle tanışın.