facebook

Almanca Bilgisini Kanıtlayan Belge

Almanya Aile Birleşimi başvurusu yapacak kişilerin A1 seviye dil sertifikası alma zorunlulukları bulunmaktadır. Başvuru sırasında bu belgenin aslı başvuru evraklarıyla birlikte ibraz edilmelidir. Bu belge yalnızca Almaya Konsolosluğunun kabul ettiği Goethe Enstitüsü (Goethe-Institut) ve ÖSD kurslarının sınavlarına girerek alınmalıdır, başka kurumlardan alınan sertifikalar Alman konsolosluğu yetkilileri tarafından kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla başka kurumların verdikleri sertifikaların pek bir geçerliliği yoktur. Bazı istisnai durumlarda dil yeterliliği belgesi ibraz etme zorunluluğu yoktur.

Almanca dil bilgisini kanıtlayan bu belgeyi almak için Goethe Ensitüsü’nün kurslarına gidecek vaktiniz yoksa veya Goethe Enstitüsü’nün olduğu bir şehrimizde yaşamıyorsanız sizin için son derece pratik bir çözümümüz var. Edumi.com websitesinin özellikle A1 seviyesine erişmek ve özellikle Goethe Insitut sınavlarını geçip serfika sahibi olmak için hazırlanmış olan Almanca online kurslarından Goethe Ensititüsü’nden çok daha hesaplı ve evinizden online ders alabilirsiniz.A1 dersini veren eğitmenimiz Alman ve Avusturya Liselerinin öğrencilerine yıllardır ders veren Oğuz Kurtlutepe hocamızdır. Oğuz Hoca’yla Almanca dersleri hem zevkli geçer hem de A1 seviyesi için online derslerle evinizin rahatlığından veya tatil yaptığınız bir yerden bile hazırlanabilirsiniz.

2019 yazında açılacak A1 Almanca kursumuzla Almanya Aile Birleşimi vizesi için başvuran herkes evinin rahatlığından Türkiye’nin en meşhur Almanca eğitmenlerinden Goethe veya bir başka dil okulundan daha hesaplı bir şekilde Almanca dersi alma fırsatına sahip olacaktır. Bu kaçırılmaz fırsatı kaçırmamak için Almanca A1 etütü için hemen kayıt olunuz, indirim fırsatlarından da faydalanın.